Hakkımızda

Avukat Alper Azgın Hukuk Bürosu,  2011 yılından beri hukuki danışmanlık ve avukatlık noktasında hizmet vermektedir. Hukukun tüm alanlarında; uluslararası firma ve şahısların Türkiye’deki davaları, Türk vatandaşlarının hukuki sorunlarında, firma ve şirketlerin hukuki danışmanlıkları noktalarında,  her geçen gün daha da kalabalıklaşan ve alan paylaşımı noktasında da uzmanlaşan profesyonel avukatlar kadrosuyla doğru, dürüst, hızlı ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kayseri sınırları içerisinde farklı bir kalite standartı ile  çalışan  ve dünya standartlarına uyum açısından şirketleşme, birden çok avukatın farklı hukuk alanlarında branşlaşması, daha etkili sonuçlara ulaşma, net ve kesin  bilgi verebilme, sorunlara dava açıp  deneme yanılma  yolu yerine emsal Yargıtay kararları ile cevap verebilme ve etkili sonuca ulaşma açısından  yolunda istikrarlı bir şekilde ilerleyen Avukat Alper Azgın Hukuk Bürosu, birlikte çalıştığı kişilerin ve hukuki danışmanlık yaptığı kurumların sorunlarına en kısa sürede çözüm üretme ve mağduriyetlerini giderme adına hizmet vermektedir.

Hukuk büromuz, hukuki danışmanlık yaptığı  kurumların fazlaca olması nedeniyle  ağırlıklı olarak Hukuki Danışmanlık, İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Tüketici Hukuku, Rekabet Hukuku, Marka ve Patent Hukuku,   Borçlar Hukuku, İcra ve İflas Hukuku alanlarında hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra branşlaşan avukat kadrosuyla Ceza Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku ve bir çok diğer hukuk alanında da hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bu güne kadar kısa zaman zarfında kurumsal hizmet verme yönünde bir hayli mesafe kat etmemizdeki bizce en  önemli nedenin; gerek kurumsal gerek bireysel hukuki destek sağladığımız şahıs-kurumlara her zaman cevap vermemiz, en kısa sürede dönüş yapmamız, ihmal etmememiz ve belirli bir standart oluşturmak adına  altından kalkamayacağımız hiç bir davaya girişmeme cesaretini ve vakurluğunu göstermemiz diye düşünmekteyiz. Daha fazla bilgi için ofisimizi ve internet sitemizi ziyaret ediniz.

Avukat Alper Azgın